Nõudepesija

aktsiaselts Eesti Eine
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sarruse tn 14

Töö kirjeldus

Toidunõude masinaga pesemine. Töö sisuks on sööginõude (taldrikud, kausid, söögiriistad jne) masinaga pesemine, suuremate pottide, termokärude ning termokastide käsipesu. Tööpäeva lõpus tuleb puhastada nõudepesumasin, tööruum ja pesta põrandad.

Koolide ja haiglate toitlustamine.

Kohustused

- Toidunõude masinaga pesemine
- Töö sisuks on sööginõude (taldrikud, kausid, söögiriistad jne) masinaga pesemine, suuremate pottide, termokärude ning termokastide käsipesu
- Tööpäeva lõpus tuleb puhastada nõudepesumasin, tööruum ja pesta põrandad

Nõudmised kandidaadile

- Kiirus
- kliendisõbralikkus
- pingetaluvus
- oskus töötada kollektiivi liikmena. Töö iseloom sobib heas füüsilises vormis kiirele inimesele

Omalt poolt pakume

- Ettevõtte siseseid soodustusi ja sõbralikku kollektiivi

Kontakt:
info@eine.ee
5503362