Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 5

Töö kirjeldus

Klientide viisakas teenindamine;kauba vastuvõtt ja väljapanek;töö kassas;toidu serveerimine;inventuuris osalemine;koka abistamine.
Töö sobib igas vanuses töökale inimesele! Helista telefonil 57002971
Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

Kohustused

- Klientide viisakas teenindamine
- kauba vastuvõtt ja väljapanek
- töö kassas
- toidu serveerimine
- inventuuris osalemine
- koka abistamine

Nõudmised kandidaadile

- Sind iseloomustavad kiirus
- puhtus
- täpsus
- kohusetundlikkus
- positiivne suhtumine töösse ja kollektiivi
- oled abivalmis ja usaldusväärne

Omalt poolt pakume

- - peresõbralik tööaeg E-R 07:30-16:00
- - täiendav tervisekindlustus
- - soodne omapere toitlustus.

Kontakt:
cv.ee@balticrest.com
53002971