Harju maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
06.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Allika tee 7

Töö kirjeldus

Töö seisneb dokumentide sisestamisest raamatupidamisprogrammi ja kontode lisamist.

- Töö seisneb dokumentide sisestamisest raamatupidamisprogrammi ja kontode lisamist

Nõudmised kandidaadile

- Raamatupidaja abilt ootame täpsust ja järjepidevust. Kohusetunnet tööülesannete täitmisel ja vastutust oma tehtud töö eest

Omalt poolt pakume

- Kontor asub uues majas. Logistiliselt sobiks töökoht kõige paremini Peetri alevikus elavale inimesele.
- Töö sobib ka noorele emale, kellel laps käib lasteaias või on just kooliteed alustamas. See töö võimaldab tööl käia poole päeva kaupa või võtta nädalas üks vaba tööpäev.
- Kui ei ole suuri raamatupidamiskogemusi, siis õpetame.

Kontakt:
Külli Joosep
kylli@helios.ee