Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
14.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Riia mnt 108b

Töö kirjeldus

Meie konsultandid:*Pakuvad rõõmsal meelel klientidele parimat teenindust ja nõu,*tegelevad huviga kaupade väljapaneku, esitlemise ja müügiga,*hoiavad kauplust korras, sest siis on hea klientidel tulla ja endal ka tore olla.
Kui tunned, et just Sina võiksid kuuluda Ehituse ABC meeskonda, siis kandideeri läbi CV Keskuse või saada oma CV aadressil sulev.tonissoo@saint-gobain.com.
Ehituse ABC ärinimega Optimera Estonia AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Saint-Gobain.Ehituse ABC kauplusteketti kuulub 11 kauplust üle Eesti. Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab usaldusväärsus, professionaalsus ja kliendisõbralikkus. Vaata lisainfot www.ehituseabc.ee

- Meie konsultandid:Pakuvad rõõmsal meelel klientidele parimat teenindust ja nõu,tegelevad huviga kaupade väljapaneku, esitlemise ja müügiga,hoiavad kauplust korras, sest siis on hea klientidel tulla ja endal ka tore olla

Nõudmised kandidaadile

- olla oma valdkonna spetsialist. Kasuks tuleb saepingiga töötamise oskus

Omalt poolt pakume

- Hüvede ja soodustuste paketti
- Sporditoetust
- Omatöötaja soodustust kaupade soetamisel
- Täiendkoolitusi ja põhjalikku juhendamist
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Stabiilset sissetulekut
- Tööd jooksva graafiku alusel
- Ühisüritusi

Kontakt:
Sulev Tõnissoo
sulev.tonissoo@saint-gobain.com
4430210