Restoranijuht

HORECA EDU OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2

Töö kirjeldus

Restorani töö organiseerimine ja juhtimineRestorani saalimeeskonna juhtimineRestorani töökvaliteedi tagamineTöögraafikute koostamineKaubavarude planeerimineTarnijatega suhtlemine
HoReCa EDU OÜ teeb vestluseid kandidaatidega ning valib sobiva, töölepingu sobiva kandidaadiga sõlmib toitlustusettevõte otseselt.
Tööjõu rent toitlustus- ning majutusvaldkonnas. Personali värbamine.

- Restorani töö organiseerimine ja juhtimineRestorani saalimeeskonna juhtimineRestorani töökvaliteedi tagamineTöögraafikute koostamineKaubavarude planeerimineTarnijatega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- - Väga hea suhtlemisoskus
- julgus tutvuda regulaarselt uute inimestega.- Juhtimisoskus ja varasem kogemus.- Oskus koolitada töötajaid.- Paindlikus
- korrektsus
- pingetaluvus.- Teadmised majanduse alustest

Omalt poolt pakume

- Eneseteostus- ja arenemisvõimalust edukas toitlustusettevõttes T1 kaubanduseskuses
- võimalust täiendada oma teadmisi ning saada väärtuslik töökogemus
- kindlat palka ning konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Kontakt:
info@cook.ee
+37254555888