Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare tee 47

Töö kirjeldus

Seadmete, pumpade, jahutite ja mootorite remont juhendamisel. Vajadusel koolitame.

Tööstusseadmete diagnostika hooldus remont, laevaremont.

- Seadmete, pumpade, jahutite ja mootorite remont juhendamisel
- Vajadusel koolitame

Nõudmised kandidaadile

- Võiksid olla sobilik kandidaat
- kui oskad: - teostada erinevate laevade ja tööstusseadmete remonti
- - pumpade hooldust
- - diiselmootorite hooldust
- - kompressorite hooldust

Omalt poolt pakume

- Paindliku graafik, arenev ettevõte, koolitame, töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja õppimisvõimele. Arengu võimalus.
- Väljaspoolt Tallinna töötajatele pakume majutuse võimalust tasuta.

Kontakt:
Martin Kuusik
martin@arcsmr.com
+358440227900