Sorteerija

Marico Holding OÜ
Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
29.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Londi küla, Lekto

Töö kirjeldus

Ootame Sind liituma Valgamaal asuva perspektiivika ehitusjäätmete sorteerimise tehase Marico Holding OÜ laheda meeskonnaga.Meie ettevõte laieneb ning vajame sorteerijaid ehitusjäätmete sorteerimisliinile.
Lisainfo: telefon 550 2579, e-mail personal@maricom.ee.
Ehitusjäätmete sorteerimise tehas

- Ootame Sind liituma Valgamaal asuva perspektiivika ehitusjäätmete sorteerimise tehase Marico Holding OÜ laheda meeskonnaga
- Meie ettevõte laieneb ning vajame sorteerijaid ehitusjäätmete sorteerimisliinile

Nõudmised kandidaadile

- Sa sobid meile
- kui Sul on: tahe teha tööd tootmises
- oled kohusetundlik ja soovid teha meeskonnatööd
- soov õppida ja areneda
- valmisolek vahetustega tööks (kl 6.00-14.30 ja kl 14.30-23.00)

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
- toetavat meeskonda
- motiveerivat töötasu, tootlikkusest sõltuvat lisatasu
- põhjalikku väljaõpet kohapeal
- ettevõttesiseseid arenguvõimalusi.

Kontakt:
personal@maricom.ee