Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
10.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 102

Töö kirjeldus

Otsime oma akvaariumikauplusesse täiskohaga asjalikku ja sõbralikku klienditeenindajat!Peamiseks ülesandeks on kaupluse ja e-poe kaupade müük ja komplekteerimine, klientide nõustamine, kaupade vastuvõtt ja väljapanek.
CV palume saata aadressile peeter@kalake.ee. Lisaküsimuste korral võib helistada 5014040.
Kalakese pood asub Tallinnas Rocca al Mare Kaubanduskeskuses ning oleme nii suuruselt kui kaubavalikult Eesti suurim akvaristikale spetsialiseerunud kauplus alates aastast 2001. Meil on stabiilselt müügil üle saja erineva kalaliigi, elustaimi, kalatoite, akvaariumipidamiseks vajalikke veekemikaale, tehnikat, dekoratsioone ja erinevaid akvaariume.

- Otsime oma akvaariumikauplusesse täiskohaga asjalikku ja sõbralikku klienditeenindajat!Peamiseks ülesandeks on kaupluse ja e-poe kaupade müük ja komplekteerimine, klientide nõustamine, kaupade vastuvõtt ja väljapanek

Nõudmised kandidaadile

- Sõbralik
- nutikas
- õpihimuline
- kohusetundlik ja hoolas. Huvi akvaariumikalade vastu

Omalt poolt pakume

- Pakume stabiilset ja huvitavat tööd elusloomadega oma tegevusvaldkonna juhtivas kaupluses.

Kontakt:
peeter@kalake.ee
5014040