Baarmen/baaridaam

HORECA EDU OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
19.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Klassikalise kokteilide, kohvijookide ja muid jookide valmistamine;Klientide aktiivne ja meeldiv teenindamine baaris;Klientidega arveldamine baaris;Baari korrashoid;Ettekandjate abistamine
Töölepingu töötajaga sõlmib HORECA EDU OÜ.Töötaja asub tööle renditöötajana.
Tööjõu rent toitlustus- ning majutusvaldkonnas. Personali värbamine.

- Klassikalise kokteilide, kohvijookide ja muid jookide valmistamine
- Klientide aktiivne ja meeldiv teenindamine baaris
- Klientidega arveldamine baaris
- Baari korrashoid
- Ettekandjate abistamine

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskus.Stressitaluvus.Töökogemus klienditeeninduses

Omalt poolt pakume

- On võimalus töötada mitmetes erinevates restoranides ja kohvikutes Tallinnas.
- Osalist- või täistööaega.
- Teeninduse valdkonna koolitusi.
- Nooruslikku kollektiivi ja lahedat töökeskkonda.

Kontakt:
info@cook.ee
54555888