Lasteaiaõpetaja

Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
14.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, A. H. Tammsaare tee 95

Töö kirjeldus

Laste turvalisuse ja heaolu tagamine. Igapäevase õppe- ja kasvatustöö planeerimine, mänguliselt läbiviimine ja dokumenteerimine 6-7 aastaste laste rühmas. Õppekäikude organiseerimine. Arenguvestluste läbiviimine. Valmisolek projektõppega tutvumiseks ja robootika vahendite kasutamiseks. Tihe koostõõ kolleegidega ja lapsevanematega.
Kõrgharidust tõendavad dokumendid

Kohustused

- Laste turvalisuse ja heaolu tagamine
- Igapäevase õppe- ja kasvatustöö planeerimine, mänguliselt läbiviimine ja dokumenteerimine 6-7 aastaste laste rühmas
- Õppekäikude organiseerimine
- Arenguvestluste läbiviimine
- Valmisolek projektõppega tutvumiseks ja robootika vahendite kasutamiseks
- Tihe koostõõ kolleegidega ja lapsevanematega

Nõudmised kandidaadile

- Soov tõõtada koos lastega
- mängulisus ja loovus
- väga head koostöö ja meeskonnatööoskused
- empaatiavõime

Omalt poolt pakume

- Meeldivat töökeskkonda ja kolleege, puhkust 42 päeva, võimalust enesetäienduseks.

Kontakt:
Katrin Rasina
katrin.rasina@kiikhobu.ee
6532177