Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Jälgimäe tee 17

Töö kirjeldus

Reklaamkleebiste ja -plakatite trükkimine ja lõikamine, taustaklaaside tootmine ja mõõtmine, lihtsamate valgusreklaamide valmistamine, transporttööd, reklaamide paigaldus ja hooldus.

Clyde OÜ on pikaaegse kogemusega reklaamiettevõte, kes müüb ja paigaldab erinevaid sise- ja välireklaame, valgusreklaame.

- Reklaamkleebiste ja -plakatite trükkimine ja lõikamine, taustaklaaside tootmine ja mõõtmine, lihtsamate valgusreklaamide valmistamine, transporttööd, reklaamide paigaldus ja hooldus

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt ootame tehnilist taipu
- loogilist mõtlemist
- kohusetundlikust
- ausust
- täpsust ja töö tegemise soovi. Kasuks tuleb töökogemus korvtõstukiga ja kõrguse mitte kartmine

Omalt poolt pakume

- Head ja mugavat töökeskkonda, tublile töölisele motivatsioonipaketiks kütusekaart ja jõusaali kaart. Boonused vastavalt tulemustele.

Kontakt:
info@clyde.ee