Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tallinna tn 15

Töö kirjeldus

Grand Rose Spa Hotell otsib oma meeskonda ILUTEENINDAJAT,kelle peamisteks tööülesanneteks on erinevate näohoolitsuste, maniküüri ja pediküüri teostamine.
Lisainfo telefonil 666 7015 või marge@grandrose.ee
Spa Tours OÜ eesmärk on luua väärtusi läbi teenuste paljususe, mis tagab klientide, koostööpartnerite ning töötajate ühise rahulolu. Spa Tours OÜ opereerib Tallinn Viimsi SPA Hotelli, Grand Rose SPA Hotelli, Meresuu SPA & Hotelli, Viimsi Kino ja Atlantis H2O Aquaparki.

- Grand Rose Spa Hotell otsib oma meeskonda ILUTEENINDAJAT,kelle peamisteks tööülesanneteks on erinevate näohoolitsuste, maniküüri ja pediküüri teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik ja korrektneHea suhtlemisoskusHea pingetaluvusVastav kvalifikatsioon ning soovitavalt eelnev töökogemus

Omalt poolt pakume

- Vaheldusrikkaid tööpäevi
- Toetavat meeskonda
- Ettevõttesiseseid soodustusi
- Tööd graafiku alusel

Kontakt:
Marge Nuut
marge@grandrose.ee
666 7015