Siselogistik

Aktsiaselts CHEMI-PHARM
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
12.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Tänassilma tee 11

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt ja väljastamine.Kauba paigutamine lattu (töö virnastajaga).Saatedokumentide kontroll.Inventuuridel osalemine.

AS Chemi-Pharm on 1997.aastal loodud ettevõte, mis toodab puhastus- ja desinfektsioonivahendeid ning kosmeetikat. Kõikide toodete välja töötamisel oleme lähtunud põhimõttest, et need oleksid tervisele ohutud ning loodus- ja kasutajasõbralikud. Suurimad eksporditurud on Taani, Poola, Rootsi ja Läti ning kokku on meil koostööpartnereid 19 välisriigis. Chemi-Pharmis töötab 43 inimest.

Kohustused

- Kauba vastuvõtt ja väljastamine
- Kauba paigutamine lattu (töö virnastajaga)
- Saatedokumentide kontroll
- Inventuuridel osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Korretsus
- hea füüsiline vorm
- algatusvõime
- abivalmidus

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi (kolisime 2019.a. märtsis uude tootmishoonesse), ühisüritusi, sportimise soodustusi.

Kontakt:
Triin Uibo
triin@chemi-pharm.com
53310964