Raamatupidaja

Lisanell OÜ
Viljandi maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
20.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Viljandi linn, Tartu tn 1b

Töö kirjeldus

Raamatupidamisteenuseid pakkuvas ettevõttes klientide igapäevase raamatupidamise korraldamine ja toimingute läbiviimine algdokumentidest kuni majandusaasta aruandeni; pangatehingute kajastamine; ostuarvete kandmine raamatupidamisprogrammi ja ostureskontro jälgimine; müügiarvete koostamine ja müügireskontro jälgimine; majandustegevuse analüüs, seadusest tulenevate aruannete koostamine ja tähtajaline esitamine; maksuarvestuse pidamine ja maksudeklaratsioonide koostamine; palga- ja personalidokumentide käsitlemine (puhkused, töövõimetuslehed, palgaarvestus)

- Raamatupidamisteenuseid pakkuvas ettevõttes klientide igapäevase raamatupidamise korraldamine ja toimingute läbiviimine algdokumentidest kuni majandusaasta aruandeni
- pangatehingute kajastamine
- ostuarvete kandmine raamatupidamisprogrammi ja ostureskontro jälgimine
- müügiarvete koostamine ja müügireskontro jälgimine
- majandustegevuse analüüs, seadusest tulenevate aruannete koostamine ja tähtajaline esitamine
- maksuarvestuse pidamine ja maksudeklaratsioonide koostamine
- palga- ja personalidokumentide käsitlemine (puhkused, töövõimetuslehed, palgaarvestus)

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat tunneb EV raamatupidamis- ja maksuseadust
- on täpne
- aus ja kohusetundlik
- iseseisev
- mõtlemis- ja analüüsivõimega
- usaldusväärne

Omalt poolt pakume

- Mitmekülgset ja perspektiivikat tööd väikses ja sõbralikus kollektiivis ning arenguvõimalusi

Kontakt:
Hiie Kingisepp
hiie@lisanell.ee
5113067