Müüja-kassapidaja - Sõpruse Konsumis

Harju Tarbijate Ühistu
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
24.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sõpruse pst 249

Töö kirjeldus

Klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamine kassas ja müügisaalis. Kaupade väljapanek ja müügisaali korrashoid.

Harju Tarbijate Ühistu on aastast 1909 tegutsev jaekaubandusettevõte. Meie 26 kauplust asuvad Tallinnas ja Harjumaal.

- Klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamine kassas ja müügisaalis
- Kaupade väljapanek ja müügisaali korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame
- et Sa • oled koostöövalmis
- sõbralik ja viisakas suhtleja• aus
- täpne ja kohusetundlik• soovid töötada klienditeeninduse valdkonnasTöötaja peab olema täisealine (vanus alates 18. a) ja oleks hea
- kui on ka eelnev kogemus kassiirina töötamisel olemas

Omalt poolt pakume

- Töökohta usaldusväärses ettevõttes, stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu, väljaõppet kohapeal, huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas, omatöötaja soodustusi ostlemisel, tööd graafiku alusel.

Kontakt:
cv@harjuty.ee
54110030