Seemendaja

Osaühing SF Pandivere
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Kastre vald, Sudaste küla, Kislafarmi

Töö kirjeldus

Sigade seemendamine, veterinaarsete menetluste abistamine, hooldamine, söötmisseadmete jälgimine, ruumide koristamine, loomade sorteerimine ja ümberajamine, loomade heaolu jälgimine.
Võimaldatakse väljaõpe.
Tegeleme seakasvatusega alates sigade seemendusest kuni lihatoodete ja kulinaariatoodete valmistamiseni meie omast sealihast. Meil on omad firmapoed , kus me müüme omakasvatatud ja omavalmistatud tooteid. Nüüd tegeleme ka lambakasvatusega ja pakume ka erinevaid lambalihatooteid tallelihast. Meie kauplused asuvad Vasulas , Ahjal, Lõunakeskuse juures, Annelinna prismas ja Sepa keskuses.

- Sigade seemendamine, veterinaarsete menetluste abistamine, hooldamine, söötmisseadmete jälgimine, ruumide koristamine, loomade sorteerimine ja ümberajamine, loomade heaolu jälgimine

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik
- töökas
- kiire
- talub füüsilist koormust
- valmisolek meeskonnatööks
- sõbralikkus ja abivalmidus
- hea pingetaluvus

Omalt poolt pakume

- Pakume kindlat tööaega ja vahetustega tööd. Väljaõpe koha peal. OÜ SF Pandivere töötajad saavad tasuta aastaringselt puhata Peipsi ääres, Nina külas asuvas puhkemajas. Oma ettevõtte töötajad saavad soodustusega oma farmi lihatooteid osta.

Kontakt:
Made-Britta Eensalu
made@rotaks.ee