Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 1

Töö kirjeldus

Suhtlemine klientidega.Tööriistade ja seadmete diagnostika.Tööriistade ja seadmete hooldamine ja remontimine.Varuosade ja lisatarvikute tellimine.
Kandideerimiseks saata oma CV e-posti aadressile siiri.kaldma@depo-diy.ee
DEPO on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, kes avab käesoleva aasta suvel Tallinnas oma esimese ehituskaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

Kohustused

- Suhtlemine klientidega
- Tööriistade ja seadmete diagnostika
- Tööriistade ja seadmete hooldamine ja remontimine
- Varuosade ja lisatarvikute tellimine

Nõudmised kandidaadile

- Ausus ja lojaalsus.Elektritööriistade
- tarbeelektroonika ja muude seadmete (muruniidukid
- mootorsaed
- veepumbad jne) remondikogemus.Teadmised mehaanikast ja sisepõlemismootorite ehitusest
- elektriseadmete tööpõhimõtete tundmine.Hea vene ja eesti keele oskus.Hea suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd täiesti uues kaupluses.
- Stabiilset ja alati õigeaegset töötasu.
- Ettevõttepoolseid soodustusi.
- Koolitus- ja arenemisvõimalusi.

Kontakt:
roman.sindin@depo-diy.ee
53099413