Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.07.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Vabaduse tn 38


Töö kirjeldus


Telefonisuhtlus ettevõtte klientidega, toodete ja uute pakkumiste tutvustamine, info jagamine ning tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine.
Kandideerimiseks saada palun oma CV viitega “Müügi- ja klienditeenindusspetsialist” e-postile cv@naturalpharmaceuticals.eu hiljemalt 3. juulil 2020. Võtame ühendust kandidaatidega, kes kutsutakse töövestlusele.
“Natural Pharmaceuticals Shared Services\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" kuulub Skandinaavia ettevõtete gruppi, mis pakuvad Norra toidulisandeid kaheksal Euroopa turul.


Kohustused

- Telefonisuhtlus ettevõtte klientidega, toodete ja uute pakkumiste tutvustamine, info jagamine ning tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine


Nõudmised kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
- motiveeritus saavutada häid tulemusi. Kasuks tuleb varasem müügi- ja klienditeeninduskogemus


Omalt poolt pakume

- Väärt kogemust rahvusvahelises keskkonnas, töökohta Valga kesklinna kontoris, konkurentsivõimelist põhipalka, väljaõpet ning toetavat ja sõbralikku kollektiivi.
Kontakt:
triin.roo@naturalpharmaceuticals.ee
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •