Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Vabaduse tn 38

Töö kirjeldus

Telefonisuhtlus ettevõtte klientidega, toodete ja uute pakkumiste tutvustamine, info jagamine ning tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine.
Kandideerimiseks saada palun oma CV viitega “Müügi- ja klienditeenindusspetsialist” e-postile cv@naturalpharmaceuticals.eu hiljemalt 3. juulil 2020. Võtame ühendust kandidaatidega, kes kutsutakse töövestlusele.
“Natural Pharmaceuticals Shared Services\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" kuulub Skandinaavia ettevõtete gruppi, mis pakuvad Norra toidulisandeid kaheksal Euroopa turul.

- Telefonisuhtlus ettevõtte klientidega, toodete ja uute pakkumiste tutvustamine, info jagamine ning tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
- motiveeritus saavutada häid tulemusi. Kasuks tuleb varasem müügi- ja klienditeeninduskogemus

Omalt poolt pakume

- Väärt kogemust rahvusvahelises keskkonnas, töökohta Valga kesklinna kontoris, konkurentsivõimelist põhipalka, väljaõpet ning toetavat ja sõbralikku kollektiivi.

Kontakt:
triin.roo@naturalpharmaceuticals.ee