Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
25.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 1

Töö kirjeldus

Otsime ehitusmaterjalide müügisektori juhatajat, kelle alluvuses hakkab olema 5-6 osakonda ja 40 inimest ja kelle tööülesanneks on:tagada üldehitusmaterjalide müügiprotsessi toimimine;organiseerida ja kontrollida osakonnajuhatajate ja müüjate tööd;hinnata ja arendada osakonnajuhatajate ja müüjate tööalaseid saavutusi

DEPO on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, kes avab käesoleva aasta suvel Tallinnas oma esimese ehituskaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

- Otsime ehitusmaterjalide müügisektori juhatajat, kelle alluvuses hakkab olema 5-6 osakonda ja 40 inimest ja kelle tööülesanneks on:tagada üldehitusmaterjalide müügiprotsessi toimimine
- organiseerida ja kontrollida osakonnajuhatajate ja müüjate tööd
- hinnata ja arendada osakonnajuhatajate ja müüjate tööalaseid saavutusi

Nõudmised kandidaadile

- valdad vabalt eesti ja vene keelt
- oskad töötada Exceli programmiga ja suudad organiseerida 40 inimese tööd
- omad teadmisi ehitusmaterjalidest

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja dünaamilist tööd.
- Ainulaadset töökogemust valdkonna juhtivas ettevõttes.
- Stabiilset töötasu ja sotsiaalseid garantiisid.
- Palgatõusu kvalifikatsiooni tõusmisel ja tööstaaži pikenemisel.
- Arengu- ja koolitusvõimalusi.
- Firmasiseseid soodustusi.
- Personaalset ametiautot.

Kontakt:
Roman Šindin
roman.sindin@depo-diy.ee
53099413