Lasteaiaõpetaja abi

Tallinna Jaan Poska Lasteaed
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Pärna tn 2

Töö kirjeldus

Õpetaja abistamine õppetegevustes, koos rühmaga ekskursioonidel ja väljasõitudel käimine. Rühma ruumi puhutus ja tualettruumide puhutus, märgkoristamine, mänguasjade pesemine, voodite tegemine, voodipesu vahetamine.

- Õpetaja abistamine õppetegevustes, koos rühmaga ekskursioonidel ja väljasõitudel käimine
- Rühma ruumi puhutus ja tualettruumide puhutus, märgkoristamine, mänguasjade pesemine, voodite tegemine, voodipesu vahetamine

Nõudmised kandidaadile

- Korrektne
- puhas
- täpne

Omalt poolt pakume

- Täistööaeg 8 tundi ja osaline tööaeg 4 tundi.
- Omapärane maja, väike ja abivalmis kollektiiv. Oma söökla, toitlustamine väikses tasu eest koha peal. Huvitavad väljasõidud, muuseumid koos lastega.

Kontakt:
Kai Sade
poska@viies.edu.ee