Tootmisruumide puhastusteenindaja

Osaühing Saaremaa Lihatööstus
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pikk tn 81

Töö kirjeldus

Tootmisruumide koristamine survevee ja vahuga ning olmeruumide koristamine.

Saaremaa Lihatööstus on üks Saare maakonna juhtivaid ettevõtteid, mille põhitegevuseks on lihatoodete tootmine ja müük. Saaremaa lihatoodete parimaks omaduseks peetakse kliendi poolt stabiilselt kõrget kvaliteeti. Meie toodang kannab uhkusega tunnust - EHTNE JA SAAREMAINE!

- Tootmisruumide koristamine survevee ja vahuga ning olmeruumide koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on kohusetundlik
- hea pingetaluvusega
- soovib teha tööd
- armastab puhtust ja peab kinni tööajast

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töösuhet, tööks vajalikku väljaõpet, tööriideid ja -jalatseid, ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Kontakt:
Marion Vokk
marion@tuulegrupp.ee
504 5396