Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
24.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Taevakivi tn 7

Töö kirjeldus

Tootmisprotsessi käigus vajalike abitööde teostamine-koristamine ja nõudepesu.

Kulinaaria OÜ on juhtiv eestimaine toidutööstusettevõte, mis valmistab laias valikus maitsvaid valmistoite, salateid, magustoite, kondiitri- ja peolauatooteid. Lisaks pakub Gurmee Catering peokorralduse täisteenust. Tootmine asub Tallinnas ja annab tööd ligi 300 inimesele. Selveri Köök ja Gurmee Catering on Kulinaaria OÜ kaubamärgid.

- Tootmisprotsessi käigus vajalike abitööde teostamine-koristamine ja nõudepesu

Nõudmised kandidaadile

- Teenindusvalmidus
- koostöö- ja meeskonnatöö valmidus
- ausus

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi pidevalt arenevas töökeskkonnas.
- Partnerkaardi lisasoodustust.
- Liitumise võimalust Spordiseltsiga, saad tasuta kui ka soodustingimustel sportimisvõimalusi.
- Lisatööülesannete eest alati lisatasu.
- Kolmel korral päevas söögivõimalust.

Kontakt:
Kristiina Tomingas
kristiina.tomingas@kulinaariatoit.ee
6 024 842