Kinnisvarahaldur

BRP Haldus OÜ
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Keskharidus
15.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

• Klientidega suhtlemine, korteriomanike pretensioonide lahendamine. • Kinnisvara objektide ülevaatus, ülevaatuse aktide vormistamine, mille alusel esitatakse töö tellimus töö teostajale. Täitmise jälgmine.• Üld - ja muude koosolekute läbiviimine, protokollidele ja muudele dokumentidele allkirjade võtmine, materjalide paljundamine. Üldkoosoleku otsuste täitmine. • Protokollimine• Hinnapäringute koostamine, töö teostajate valimine. • Remonditööde, heakorrateenuse, tehnohoolduse korraldamine
CV saata meiliaadressile info@brphaldus.ee
Osaühingu põhitegevusaladeks on kinnisvara haldus, tehnohooldus ja heakorratööd. BRP Haldus OÜ on asutatud 2002. aastal. Meie ettevõttes töötab 50 inimest. Ettevõtte bürood asuvad Jõgeval Aia tn 1, Tallinnas Osmussaare 10 ja Narvas Kerese 20.

- • Klientidega suhtlemine, korteriomanike pretensioonide lahendamine
- • Kinnisvara objektide ülevaatus, ülevaatuse aktide vormistamine, mille alusel esitatakse töö tellimus töö teostajale
- Täitmise jälgmine
- • Üld - ja muude koosolekute läbiviimine, protokollidele ja muudele dokumentidele allkirjade võtmine, materjalide paljundamine
- Üldkoosoleku otsuste täitmine
- • Protokollimine• Hinnapäringute koostamine, töö teostajate valimine
- • Remonditööde, heakorrateenuse, tehnohoolduse korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Hea pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume

- Stabiilset ja huvitavat tööd

Kontakt:
info@brphaldus.ee
5569 9674