Majahoidja-koristaja - täiskohaga

OÜ Hiteh Kinnisvara
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Pärnasalu tn 38

Töö kirjeldus

Tööd leiab täiskohaga koristaja!Ootame oma meeskonda inimest kellel on olemas kogemused ja oskused koristamise ja selleks kasutatavate vahendite osas. Tööülesanneteks on ärihoone ja Saue mõisa ruumide ja hoone ümbruse koristamine.

- Tööd leiab täiskohaga koristaja!Ootame oma meeskonda inimest kellel on olemas kogemused ja oskused koristamise ja selleks kasutatavate vahendite osas
- Tööülesanneteks on ärihoone ja Saue mõisa ruumide ja hoone ümbruse koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Elukoht võiks asuda Sauel või lähipiirkonnas

Omalt poolt pakume

- Pikaaegset ja stabiilset tööd graafiku alusel - põhiliselt päevane ja vahel ka öine tööaeg. Tööle on võimalik asuda koheselt.

Kontakt:
sauemois@hiteh.ee
+372 512553