Dispetšer

Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Töö kirjeldus

● busside liinile väljumise ja operatiivse asendamise tagamine● vajalike dokumentide täitmine ja väljastamine● igapäevase aruandluse koostamine● sidepidamine bussijuhtidega ja teiste dispetšeritega● leitud esemete registreerimine andmebaasi ja üleandmine hoiule
Lisainfo ja küsimused: telefonil 6434062CV edastamine aadressil: personal@tallinnlt.ee
Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts (TLT) on Tallinna linnale kuuluv ühistranspordiettevõte. TLT pikaajaline ühistranspordikogemus tugineb aastakümnete pikkusele tööle - Tallinna Autobussikoondise ASi ning Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise ASi – koondumise tulemusena moodustati 18. juulil 2012 suurettevõte Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts. TLT põhitegevuseks on bussi-, trolli- ja trammiliiklusteenuste osutamine Tallinna linnas. 1993. aastast teeb ettevõte koostööd rahvusvahelise ühistranspordi assotsiatsiooniga UITP, kui TLT eellkäija Tallinna Autobussikoondise AS võeti esimese Eesti sõitjateveoettevõttena maailmaorganisatsiooni liikmeks. 1999. aastast osaleti UITP Euroopa Liidu komitee töös vaatlejana ja 2004. aastast komitee täisliikme staatuses. Tegemist on ülemaailmse ühistranspordiorganisatsiooni UITP struktuuris asuva sõltumatu komiteega, mille eesmärk on esindada Euroopa Liidu ühistranspordi vedajate huvisid.Tallinna Linnatranspordi AS on Autoettevõtete Liidu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Nõudmised kandidaadile

- Oled hea suhtleja
- koostöövalmis ning suudad probleeme lahendada operatiivselt
- tuled toime pingelises olukorras

Omalt poolt pakume

- ● vastutusrikast, huvitavat ja stabiilset tööd
- ● paindlikku tööaega graafiku alusel, mis sisaldab ka öötööd
- ● väljaõpet kohapeal
- ● sportimisvõimalusi

Kontakt:
personal@tallinnlt.ee