Laotöötaja-autojuht

Gemoss Eesti OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Jae- ja hulgikauba vedu Tallinnas ja Harjumaal; kauba korrektne peale- ja mahalaadimine; transpordivahendi korrashoid ja otstarbekas kasutamine; tarne täpsuse eest vastutamine; vajadusel osalemine laotöödes (kauba vastuvõtt, arvetele vastavuse kontrollimine ning paigutamine riiulitele, kauba väljastamine, lao korrashoid ja inventuurides osalemine).
Kandideerimiseks saada oma CV e-maili aadressile viktoria@gemoss.ee, kindlasti lisa oma ootused töötasule. Lisaküsimuste korral jagame lahkelt infot e-maili: viktoria@gemoss.ee või telefoni teel: +372 5303 3035
Gemoss Eesti OÜ tegeleb baari- ja restoraniseadmete müügiga, pagari ja kondiitri toorainete kaubandusega, lauanõude ja inventariseadmetega, lisaks veel pähklite ja kuivatatud viljade maaletoomisega.Meie organisatsiooniga saad lähemat tutvuda: https://www.gemoss.ee/meist/

Kohustused

- Jae- ja hulgikauba vedu Tallinnas ja Harjumaal
- kauba korrektne peale- ja mahalaadimine
- transpordivahendi korrashoid ja otstarbekas kasutamine
- tarne täpsuse eest vastutamine
- vajadusel osalemine laotöödes (kauba vastuvõtt, arvetele vastavuse kontrollimine ning paigutamine riiulitele, kauba väljastamine, lao korrashoid ja inventuurides osalemine)

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt eeldame:• eelnevat autojuhi-kullerina töötamise kogemust
- kasuks tuleb ka laos töötamise kogemus
- • head füüsilist vormi ja pingetaluvust
- • heal tasemel eesti keele oskust
- • iseseisvat mõtlemist ja oskust oma tööd planeerida
- initsiatiivi oma pädevuse piires
- • kohusetundlikkust ja täpsust

Omalt poolt pakume

- • huvitavat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- • stabiilset sissetulekut
- • vahvaid ja toetavaid kolleege
- • vaheldusrikast tööd ja väljaõpet kohapeal
- • ettevõttesiseseid soodustusi ja preemiaprogrammi s.h. sporditoetust.

Kontakt:
Viktoria Rozental
viktoria@gemoss.ee
+372 5303 3035