Linnaarengu peaspetsialist

Pärnu Linnavalitsus
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
26.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 16

Töö kirjeldus

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linna põhisuundade kavandamine, Pärnu linna arengukava koostamine ja erinevate osapoolte koostöö koordineerimine, linna arengu jaoks vajalike statistiliste ülevaadete koostamine, uuringute tellimine ning läbiviimine.
Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 26. juuliks 2020 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee Märgusõna ”linnaarengu peaspetsialist ”, info telefonil 444 8361.
Kohalik omavalitsus.

Nõudmised kandidaadile

- Nõudmised kandidaadile:» kõrgharidus (linnaplaneerimine
- sotsioloogia
- majandus
- keskkonnakorraldus
- avalik haldus)
- » otsustus- ja vastutusvõime
- » vähemalt 2-aastane erialane töökogemus
- » väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus
- pingetaluvus
- » väga hea eesti ja inglise keele oskus.Kasuks tuleb: » strateegilise planeerimise kogemus
- » avalikus sektoris töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

- Omalt poolt pakume:
- » erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd
- » eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas
- » 35 kalendripäeva puhkust.

Kontakt:
Tiia Aur
personal@parnu.ee