Abitööline

Cramo Estonia AS
Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Transpordi tn 9

Töö kirjeldus

Seadmete puhastamine; lao ja laoplatsi korrashoid; rendiseadmete väljastamine ja vastuvõtt, abistavad tööd klientide teenindamisel.
Kandideerimiseks saada sooviavaldus ja CV e-posti aadressile hrestonia@cramo.com märgusõnaga ”Valga” hiljemalt 30. juuniks. Lisainfo: Silver Reinumägi, tel 508 9944
Cramo Estonia AS on ehitusseadmeid ja moodulpindasid rentiv ettevõte. Meil on 19 rendipunkti üle Eesti, ettevõttes töötab 160 inimest. Kuulume rahvusvahelisse Cramo-Boels kontserni, mis on oma valdkonna juhtiv teenusepakkuja Euroopas.

Kohustused

- Seadmete puhastamine
- lao ja laoplatsi korrashoid
- rendiseadmete väljastamine ja vastuvõtt, abistavad tööd klientide teenindamisel

Nõudmised kandidaadile

- Oled füüsiliselt tugev
- oma töös kohusetundlik ja täpne
- hea suhtlemisoskusega ning soovid töötada meeskonnas
- Sulle sobib füüsiline töö. Kasuks tulevad tõstukijuhi luba ning teadmised ehitusest ja tööriistadest

Omalt poolt pakume

- Huvitavat hooajalist tööd
- väljaõpet
- head töökeskkonda
- toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Kontakt:
hrestonia@cramo.com