Müügijuht

Euro-Asia Logistics OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
26.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 44

Töö kirjeldus

Firmale Euro-Asia Logistics kuuluvad esindused Euroopas, Venemaal ning Hiinas. Me osutame logistika teenuseid üle maailma. Otsime oma meeskonda müügijuhti. Müügijuhi eesmärk on müügiprotsessi tulemuslik juhtimine ja arendamine.Tööülesanded:Olemasolevate klientide hoidmine ja uute kliendisuhete loomine, müügiosakonna töö planeerimine, juhtimine ja koordineerimine.

Euro-Asia logistics OU tegeleb rahvusvahelise veoste ekspedeerimisega.

- Firmale Euro-Asia Logistics kuuluvad esindused Euroopas, Venemaal ning Hiinas
- Me osutame logistika teenuseid üle maailma
- Otsime oma meeskonda müügijuhti
- Müügijuhi eesmärk on müügiprotsessi tulemuslik juhtimine ja arendamine
- Tööülesanded:Olemasolevate klientide hoidmine ja uute kliendisuhete loomine, müügiosakonna töö planeerimine, juhtimine ja koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus
- Eelnev müügiosakonna juhtimise kogemus (B2B) logistika sektoris
- Enesekehtestamise ja läbirääkimiste pidamise oskus
- Iseseisvus ja ajaplaneerimisoskus
- Osakonna kõrge kasumlikkuse juhtimise oskus
- Kaasaegsete müügitehnoloogiate kasutamise oskus
- Proaktiivsus
- keeruliste ülesannete lahendamisoskus
- võime teha kiireid ja teadlikke otsuseid
- Väga hea suhtlemisoskus
- võime esitada vastuväiteid
- varasem läbirääkimiskogemus.Süstemaatiline lähenemine tööle
- Kõrge isiklik vastutustunne ja karismaatilisus

Omalt poolt pakume

- Stabiilne palk, sõbralik meeskond

Kontakt:
Natalja Fort
nv@euro-asia-logistics.com
+3725232727