Hooajatöötaja

OÜ Cristella VT
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 17

Töö kirjeldus

• pagaritoodete nõuetekohane pakendamine • tootmises erinevate abitööde teostamine• töökoha koristus ja korrashoid
Tööks vajaliku väljaõppe saab tööle asuja kohapeal.
Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja, mis annab tööd üle 250-le inimesele.Võru tehases valmistatud toodangut turustame kogu Eestis, Baltikumis ning Skandinaavias. Panustame järjekindlalt tootmisvahendite ning tootevaliku uuendamisse. Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning omame BRC sertifikaati.

- • pagaritoodete nõuetekohane pakendamine • tootmises erinevate abitööde teostamine• töökoha koristus ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlikku ja postiivset töösse suhtumist

Omalt poolt pakume

- • töögraafik: vahetustega (12h vahetus sh öötöö)
- • tähtajaline tööleping kuni 31.08.2020 suvepuhkusel olevate töötajate asendamise ajaks.
- • tööks vajalikku väljaõpet kohapeal
- • toitlustuse osalist kompenseerimist
- • omatoodangu ostusoodustust
- • toetavat ja asjatundlikku meeskonda

Kontakt:
maiken.orasson-loiv@cristella.ee
58702280