Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
12.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Uusaru tn 5a

Töö kirjeldus

Sinu tagada on professionaalne klienditeenindus sõiduki, mootorsõiduki, haagise, maastikusõiduki, väikelaeva, alla 12-meetrise laeva ja jeti registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrolli ning seotud registritoimingute teostamisel. Samuti juhtimisõiguse ja juhilubadega seotud toimingute tegemine ning klientidele toeks olemine pakutavate teenuste ning e-keskkonna kasutamisel.
Töökoht asub Sauel ning vajadusel tuleb ülesandeid täita ka Tallinna teenindusbüroo teistes esindustes Tallinnas, Paides ja Raplas. Ootame Sinu CV-d ja kaaskirja aadressile konkurss@mnt.ee. Kandideerida saad ka värbamisportaalide CV-Keskus ja CV-Online kaudu. Lisainfot töö kohta annab Maanteeameti Tallinna teenindusbüroo juhataja asetäitja Lauri Abel e-posti aadressil Lauri.Abel@mnt.ee ning kandideerimisküsimustes personaliosakonna peaspetsialist Teele Sepp telefonil 5305 1735.
Maanteeamet kujundab turvalist ja toimivat liikluskeskkonda.

- Sinu tagada on professionaalne klienditeenindus sõiduki, mootorsõiduki, haagise, maastikusõiduki, väikelaeva, alla 12-meetrise laeva ja jeti registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrolli ning seotud registritoimingute teostamisel
- Samuti juhtimisõiguse ja juhilubadega seotud toimingute tegemine ning klientidele toeks olemine pakutavate teenuste ning e-keskkonna kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

- Ootame kandideerima just Sind
- kui: • Sul on tahe pakkuda väga head klienditeenindust • Sul on soov suhelda ja oskus leida kliendiga kiirelt hea kontakt • oled uudishimulik ja kiire õppija • Sul on vähemalt keskharidus
- kliendikeskne
- viisakas ja rahulik mis võimaldab toime tulla ka keerukates olukordades ja nõudlike klientidega. Eeldame Sinult ka teistele eeskujuks olevat liikluskäitumist ja laitmatut reputatsiooni

Omalt poolt pakume

- Meiega on Sul:
- • vaheldusrikas töö
- • sisseelamise perioodil põhjalik koolitus ja väljaõpe koos mentoriga
- • pikaajalised traditsioonid ja ühisüritused
- • igakuine spordikompensatsioon ning tagatud on töö- ja eraelu tasakaal
- • 35-päevane põhipuhkus, 3 tervisepäeva aastas ning haiguspäevade hüvitis alates teisest päevast

Kontakt:
Teele Sepp
teele.sepp@mnt.ee
53051735