Õde - Asenduskoht

Viru Vangla
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
12.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1

Töö kirjeldus

Viru Vangla meditsiiniosakonna põhiülesanne on osutada kinnipeetavatele ja arestialustele üld- ja eriarstiabi ja vanglate ülest apteegiteenust. Peamine eesmärk on tagada kinnipeetavate ja arestialustele ravi ja tervisliku seisundi püsimine vanglas ja Jõhvi arestimajas viibimise ajal ning võimaldada üld- ja eriarstiabi kättesaadavus järgides Eesti Vabariigis kehtestatud nõudeid ravile ja ravijärjekordadele.Õe peamised ülesanded on kinnipeetavate, vahistatute ja arestialuste terviseseisundi hindamine, erakorralise ja ambulatoorse õendusabi osutamine.

- Viru Vangla meditsiiniosakonna põhiülesanne on osutada kinnipeetavatele ja arestialustele üld- ja eriarstiabi ja vanglate ülest apteegiteenust
- Õe peamised ülesanded on kinnipeetavate, vahistatute ja arestialuste terviseseisundi hindamine, erakorralise ja ambulatoorse õendusabi osutamine

Nõudmised kandidaadile

- • meditsiinialane kõrgharidus• eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ning vene keele oskus kesktasemel erialase sõnavara valdamisega• väga hea probleemikäsitlus-
- eneseväljendus- ja suhtlusoskus• tolerantsus
- empaatilisus
- usaldusväärsus ning kohusetundlikkus• võime töötada pingeolukorras tulemuslikult • koostöö- ja motiveerimisvõime

Omalt poolt pakume

- • töötasu 1600 eurot kuus
- • tööaeg tööpäeviti (E-R)
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • huvitavat ja arendavat tööd
- • arenemis- ja koolitusvõimalusi
- • toetavat ja nooruslikku meeskonda
- • hüvitist alates teisest haiguspäevast
- • tasuta sportimisvõimalusi (jooga, jõusaal jne)
- • turvalist ja kaasaegset töökeskkonda

Kontakt:
viruv.cv@just.ee