Õde - Tapa Pihlakodus

Viru Haigla Aktsiaselts
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Valgejõe pst 14

Töö kirjeldus

- klientide vastuvõtul osalemine;- õe iseseisev vastuvõtt üldhooldusteenuse klientidele;- ravi jälgimine;- oma töö nõuetekohane dokumenteerimine- individuaalne suhtlemine klientidega
Saada palun sooviavaldus AS Viru Haigla Tapa Pihlakodu personaliosakonda mari (at)pihlakodu.ee.Küsi lisa 5191 6642
Viru Haigla AS pakub suurt variatsiooni tervishoiuteenuseid Harjumaal, Lääne- ja Ida-Virumaal. Viru Haigla koosseisu kuuluvad tervisekeskus Tapal, erihoolekandeteenust pakkuv hoolduskeskus Kohtla-Järvel ja Harju-Viru ning osa Virumaa piirkonnast teenindav Karell Kiirabi AS. 2018 aasta detsembris viis Viru Haigla hooldusteenused PIHLAKODU kaubamärgi alla. Pihlakodud asuvad Tallinnas Nõmmel, Tabasalus, Tapal ning Kohtla-Järvel.

Kohustused

- - klientide vastuvõtul osalemine
- - õe iseseisev vastuvõtt üldhooldusteenuse klientidele
- - ravi jälgimine
- - oma töö nõuetekohane dokumenteerimine- individuaalne suhtlemine klientidega

Nõudmised kandidaadile

- Kandideeri meile
- kui sul on õendusalane haridus
- omad tööks vajalikku arvutioskust
- oled koostöö- ja suhtlemisaldis
- oled orienteeritud tulemustele
- omad soovi inimesi aidata
- omad tahet ennast arendada

Omalt poolt pakume

- stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust
- - paindlikku tööaega graafiku alusel
- - kaasaegset töökeskkonda
- - toetavat ja uuendusmeelset meeskonda

Kontakt:
Mari Raudsepp
mari@pihlakodu.ee
51916642