Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 35a

Töö kirjeldus

Sinu ülesanded on järgmised:• Veebiturunduse strateegia väljatöötamine ja rakendamine (tegevuskava ettevõtte reklaamimiseks Internetis, sisuturunduses ning sotsiaalmeedias)• Sisu loomine• Sotsiaalmeedias sihtgrupini jõudmine • Reklaamikampaaniate optimaliseerimine, eelarve ja sihtgrupi liikuvuse järgimine ning raporteerimine;• Reklaamikampaaniate tõhususe analüüs ning sellele vastav aruandlus• Konkurentsianalüüs • Innovatiivsete reklaami võimaluste loomine veebikanalites, et jõuda uute võimalike klientideni

Ehitus. Projekteerimine ja nõustamine.

- • Reklaamikampaaniate tõhususe analüüs ning sellele vastav aruandlus• Konkurentsianalüüs • Innovatiivsete reklaami võimaluste loomine veebikanalites, et jõuda uute võimalike klientideni

Nõudmised kandidaadile

- Sa sobid meie meeskonda
- kui: • Rokid veebiturunduses ja on eelnevatest müügitulemustest midagi ette näidata.• Keeleoskus: vene
- eesti
- inglise. • Valdad perfektselt nõutud keeli.• Oled vastutustundlik ja iseseisev. • Analüütiline meel. • Sihikindlus ja loovus

Omalt poolt pakume

- Töötamine meie ettevõttes on motiveeriv, stabiilne ja huvitav, sest meiega töötades saad:
- • Tööd edukas dünaamiliselt arenevas ettevõttes
- • Kogemus, mis aitab sul pidevalt professionaalselt areneda, lahendada uusi mittestandardseid ülesandeid ja saavutada eesmärke, mis on esmapilgul kättesaamatud.
- • Innovatiivse ja loominguilise arengu võimaluse
- • Tööd toetavat meeskonnas, kus saab aktiivselt töötada esmaspäevast reedeni kell 8.00-16.30.
- • Konkurentsivõimeline palk varajases staadiumis ja edasine palgakasv, mis sõltub otseselt tulemustest.

Kontakt:
Olesja Rajevskaja
info@contech.ee
+37256 80 31 78