Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
24.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

Töö kirjeldus

- Tööülesanneteks põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus; - Vabade pindade puhastamine tolmust;- Prügikastide tühjendamine; - Sanitaarruumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega; - Klaaspindade puhastus jne.

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust.

Kohustused

- - Tööülesanneteks põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus
- - Vabade pindade puhastamine tolmust
- - Prügikastide tühjendamine
- - Sanitaarruumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega
- - Klaaspindade puhastus jne

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik tervisetõend
- Eeldame sinult hoolsust
- meeldivat ja viisakat käitumist
- oskust märgata puhastamist vajavaid pindu. Kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteenindajana/põrandapuhastusmasina operaatorina

Omalt poolt pakume

- Töötamist E-R, õhtusel ajal.
- Pakume tähtajatut lepingut, korralikke töövahendeid, vajadusel väljaõpet.
- Lisaks pakume tugevat ja toetavat meeskonda, kes aitavad nõu ja jõuga

Kontakt:
Ene Kariste
ene.kariste@krausberg.ee
58859155