Katusetegija - töövõtuleping

Osaühing Baltic Building Technology
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Lääne-Harju vald

Töö kirjeldus

Otsime ehitustöölisi konkreetse töö tegemiseks.Katuse remonditööd:distantslati, aurutõkkekile, roovide ja pleki paigaldamine lauaga ja liimitud ruberoidiga kaetud katusele.
Helistada tel 6443611 kella 9.00 kuni 17.00. Kirjutada e-maili aadressile info@viilkatus.com, galina@viilkatus.com

Kohustused

- Otsime ehitustöölisi konkreetse töö tegemiseks
- Katuse remonditööd:distantslati, aurutõkkekile, roovide ja pleki paigaldamine lauaga ja liimitud ruberoidiga kaetud katusele

Nõudmised kandidaadile

- Oluline on vastutustundlikus ja iseseisvalt töötamise oskus

Omalt poolt pakume

- Sobivusel edaspidi töölepingu sõlmimise võimalust

Kontakt:
Galina Romanova
galina@viilkatus.com
6443611