Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
17.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus (masinistidel ka põrandapuhastusmasinaga); vabade pindade puhastamine tolmust;prügikastide tühjendamine; sanitaarruumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega; klaasvitriinide puhastus jne.

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust.

- Tööülesanneteks põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus (masinistidel ka põrandapuhastusmasinaga)
- vabade pindade puhastamine tolmust
- prügikastide tühjendamine
- sanitaarruumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega
- klaasvitriinide puhastus jne

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame sinult hoolsust
- meeldivat ja viisakat käitumist
- oskust märgata puhastamist vajavaid pindu. Kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteenindajana/põrandapuhastusmasina operaatorina

Omalt poolt pakume

- Pakume sulle võimalust töötada päevases või õhtuses vahetuses. Pakume tähtajatut lepingut, korralikke töövahendeid, vajadusel väljaõpet. Lisaks pakume tugevat ja toetavat meeskonda, kes aitavad nõu ja jõuga

Kontakt:
Eelo Salus
eelo.salus@krausberg.ee
53756682