Florist-klienditeenindaja

Osaühing Armehum
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
20.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

Töö kirjeldus

Sinu tööks on särada ja panna ka lilled särama! Sul on väga suur huvi lillemaailma ja floristika vastu.Klientide viisakas teenindamine ja naeratama panemine on Sinu jaoks iseenesest mõistetav.Valmistad kimpe ja erinevaid seadeid enesekindlalt. Poe ja lillede korrashoid on Sinu igapäevane tegevus, mida ka naudid. Tööd on veel ja rõõme seal juures kindlasti rohkem kui muresid! Lillepoes töötamine on tore, sest saad näha palju inimesi naeratamas.

Rikets Lilled on Eesti vanim (al 1995. a) lillede müügi ja kasvatamisega tegelev pereettevõte. Meil on 20 kauplust üle Eesti. Riketsis töötab kokku üle 80 inimese.Meie väärtused, mis on meie tegutsemise alustalad:• me tunneme oma kolleege.• me teame oma kliente.• me hindame oma toodet.

- Sinu tööks on särada ja panna ka lilled särama! Sul on väga suur huvi lillemaailma ja floristika vastu
- Klientide viisakas teenindamine ja naeratama panemine on Sinu jaoks iseenesest mõistetav
- Valmistad kimpe ja erinevaid seadeid enesekindlalt
- Poe ja lillede korrashoid on Sinu igapäevane tegevus, mida ka naudid
- Tööd on veel ja rõõme seal juures kindlasti rohkem kui muresid! Lillepoes töötamine on tore, sest saad näha palju inimesi naeratamas

Nõudmised kandidaadile

- Nõutud on eelnev edukas lillepoes töötamise kogemus. Eeliseks on koolituse/kooli läbimine floristika erialal

Omalt poolt pakume

- Väga kokkuhoidvat ja lõbusat kollektiivi!
- Rikets Lilled on inimestele lilledega rõõmu valmistanud juba üle 25 aasta! Meil on üle Eesti 22 lillepoodi, suur ladu ning ka oma tootmine. Tööjõu voolavus on väike ja seda kindlasti rõõmsate töökaaslaste ning huvitava ja vaheldusrikka töö pärast

Kontakt:
Kairi Hermlin
personal@rikets.ee
5177676