Teerulli juht

Aktsiaselts Domus Teed
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Tee-ehitustöödega seondavate tööde tegemine erinevatel ehitusobjektidelsh: dreenkihi, killustikaluste ja asfaltkatete ehitus vastavalt nõuetele.Suvel on tööd rohkem ja talvel vähem.

Teede ja kiirteede ehitus.

- Tee-ehitustöödega seondavate tööde tegemine erinevatel ehitusobjektidelsh: dreenkihi, killustikaluste ja asfaltkatete ehitus vastavalt nõuetele
- Suvel on tööd rohkem ja talvel vähem

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik tugev füüsiline tervis ja hea pingetaluvus ning meeskonnatöö oskus
- valmisolek töötada õhtustel aegadel ja nädalavahetustel
- kasuks tuleb B kategooria juhiluba

Omalt poolt pakume

- Konkurentsivõimelist palka.
- Võimalust mõjutada oma palka.
- Positiivset ja professionaalset töökeskkonda

Kontakt:
Rain Künnapuu
info@domusteed.ee