Müügijuht

CONTECH OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 35a

Töö kirjeldus

Sinu ülesanded on järgmised:• Töö potentsiaalsete klientidega • Uute klientide otsimine (B2B, B2G, B2C) • Näidismajade müük ja klientide nõustamine majade valmimisel, ehitusperioodidel • Kliendi nõustamine alates lepingu sõlmimisest kuni ehitise üleandmiseni• Aruandlus oma töö tulemuste kohta • Müügistrateegia järgimine, analüüsimine ning selle alusel müügitulemuste parendamine • Koostöö ettevõtte erinevate struktuuriüksustega

Ehitus. Projekteerimine ja nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

- Sa sobid meie meeskonda
- kui• Armastad müügitööd ning tead
- kuidas müüa meie tooteid. • Tead kolme keelt: inglise
- eesti ja vene• Iseseisev
- vastutustundlik
- aus!• Oled kogenud müüja! (vähemalt 3 aastat edukat müügi kogemust)• Omad viimase peal läbirääkimise oskust• Soovid areneda ja õppida

Omalt poolt pakume

- Töötamine meie ettevõttes on motiveeriv, stabiilne ja huvitav, sest meiega töötades saad:
- • Tööd edukas, dünaamiliselt arenevas ettevõttes
- • Osalemine väljakutset pakkuvate projektide elluviimisel
- • Kogemust, mis aitab sul pidevalt professionaalselt areneda, lahendada uusi mittestandardseid ülesandeid ja saavutada eesmärke, mis on esmapilgul kättesaamatud.
- • Tööd toetavas meeskonnas, kus saab aktiivselt töötada esmaspäevast reedeni kell 8.00-16.30.
- • Konkurentsivõimelist palka varajases staadiumis ning edasist palgakasvu, mis sõltub otseselt tulemustest.

Kontakt:
Olesja Rajevskaja
info@contech.ee
+37256 80 31 78