Maaler

OÜ Acterna
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn

Töö kirjeldus

Tööd toimuvad erinevatel ehitusobjektidel, näiteks kortermajad, kaubanduskeskused, bürood. Põhiliseks tööülesandeks on erinevate viimistlevate pindade ettevalmistamine ja lõppviimistluse teostamine.
Kandideerimiseks saata CV e-posti aadressidele: acterna@acterna.ee.
Ettevõte tegeleb siseviimistlus- ja fassaaditöödega.

- Tööd toimuvad erinevatel ehitusobjektidel, näiteks kortermajad, kaubanduskeskused, bürood
- Põhiliseks tööülesandeks on erinevate viimistlevate pindade ettevalmistamine ja lõppviimistluse teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Täpsus
- töökus ning kohusetundlikkus
- kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi, kõiki vajalikke kvaliteetseid töövahendeid, stabiilset ja püsivat töökohta, meeldivat kollektiivi, konkurentsivõimelist töötasu.

Kontakt:
Sergei Mahhov
acterna@acterna.ee