Treial-lukksepp

osaühing ESTOVER PIIMATÖÖSTUS
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
24.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Elva vald, Kaarlijärve küla

Töö kirjeldus

Tootmisseadmete igapäevane hooldus; tehnoloogiliste seadmete montaaž ja demontaaž; töö frees-, puur- ja treipinkidel; vajadusel töötajate nõustamine seadmete tööd puudutavates küsimustes.
Palume kandideerida läbi kandideerimisankeedi või e-töötukassa keskkonnas.
Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane. Lisaks toodetakse kohupiima, kodujuustu, mozzarellat, toorjuustu ja võid. Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga.

Kohustused

- Tootmisseadmete igapäevane hooldus
- tehnoloogiliste seadmete montaaž ja demontaaž
- töö frees-, puur- ja treipinkidel
- vajadusel töötajate nõustamine seadmete tööd puudutavates küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev töökogemus lukksepa või treialina

Omalt poolt pakume

- Pikajalist töösuhet ja motiveerivat palgasüsteemi (põhitöötasu + tulemustasu)
- ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi ja erialaseid koolitusi
- tervist toetavaid tegevusi ja sportimisvõimalusi läbi SportID keskonna
- omatoodangu soodustusi
- transpordikompensatsiooni isikliku sõiduvahendi kasutamisel
- vajadusel elamispinda Kaarlijärve külas
- lõõgastumiseks ühisüritusi.

Kontakt:
kristiina.veri@estover.ee