Seadmete pesuoperaator

osaühing ESTOVER PIIMATÖÖSTUS
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
26.07.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Elva vald, Kaarlijärve küla, Kaarlijärve meierei

Töö kirjeldus

Juustu- ja kohupiimatootmisseadmete automaat- ja käsipesu; tootmis- ja toiduhügieeni tagamine ning töökoha (sh tootmisruumi) korrashoiu tagamine.
Kandideerida töötukassa keskkonnas või läbi kandideerimisankeedi vormi.
Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane. Lisaks toodetakse kohupiima, kodujuustu, mozzarellat, toorjuustu ja võid. Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga.

Kohustused

- Juustu- ja kohupiimatootmisseadmete automaat- ja käsipesu
- tootmis- ja toiduhügieeni tagamine ning töökoha (sh tootmisruumi) korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Huvi piimatoodete tootmise ja tootmisseadmete vastu
- kohusetundlikkus
- täpsus
- hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
- tervisetõendi olemasolu või valmidus seda saada
- valmisolek töötada graafiku alusel õhtusel ja öisel ajal (18.00-6.00)
- töötaja korraldab ise transpordi tööle ja tagasi

Omalt poolt pakume

- Pikajalist töösuhet ja motiveerivat palgasüsteemi (põhitöötasu ja tulemustasu)
- ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi ja erialaseid koolitusi
- tervist toetavaid tegevusi ja sportimisvõimalusi läbi SportID keskkonna
- lisaks põhipuhkusele 3 kalendripäeva talvepuhkust
- omatoodangu soodustusi
- transpordikompensatsiooni isikliku sõiduvahendi kasutamisel
- vajadusel elamispinda Kaarlijärve külas
- lõõgastumiseks ühisüritusi.

Kontakt:
Kristiina Veri
kristiina.veri@estover.ee