Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Reiu küla

Töö kirjeldus

Sinu tööks on klientide sõbralik teenindamine kassas ja müügisaalis, kaupade vastuvõtt ja väljapanek, realiseerimisaegade jälgimine, puhtuse hoidmine ja tagamine.

Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine.

- Sinu tööks on klientide sõbralik teenindamine kassas ja müügisaalis, kaupade vastuvõtt ja väljapanek, realiseerimisaegade jälgimine, puhtuse hoidmine ja tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Kui oled positiivse ellusuhtumisega
- rõõmsameelne ja avatud suhtleja
- oma töös kiire
- vastutustundlik
- täpne ja nõus töötama tööajagraafiku alusel ka nädalavahetusel siis ootame sind kandideerima Pärnamäed OÜ kaupluse klienditeenindajaks suvehooajaks

Omalt poolt pakume

- Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi, väljaõpet kohapeal, majasiseseid soodustusi.

Kontakt:
merilin.parnamaed@gmail.com
56241288