Metallkonstruktsioonide lukksepp-koostaja

Aktsiaselts APL Production
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
04.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kvartsliiva tn 4

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega värbame uusi töötajaid.Metallkonstruktsioonide valmistamine.

APL Production AS on üks metallkonstruktsioonide ja -seadmete tootjate liidritest Eestis.Metallkonstruktsioonide, mahutite valmistamine ja paigaldamine.

Kohustused

- Seoses töömahu suurenemisega värbame uusi töötajaid
- Metallkonstruktsioonide valmistamine

Nõudmised kandidaadile

- Positiivne suhtlemine töösse.Töökogemus vähemalt 2 aastat metallkonstruktsioonide lukksepana

Omalt poolt pakume

- Võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas
- stabiilset töökohta ja töötasu
- toetavat meeskonda.

Kontakt:
personal@apl.ee
6799320