Tartu maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
29.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Lapsele tugiisikuteenuse osutamise eesmärk on koostöös perega lapse ea- või võimetekohase arengu toetamine Tartu linna haridusasutustes või lapse kodus. Tugiisik õpetab last enda eest hoolitsema, julgustab igapäevaelus toime tulema, aitab kaasa sotsiaalsete suhete ning kontaktide loomisele ja arendamisele, aitab kaasa lapse tööoskuste arendamisele ja tööharjumuse kujundamisele, abistab ning juhendab last haridusasutuses arendus- ja õppeprotsessis osalemisel, aitab luua tingimused võimalikult iseseisvalt toimetulekuks.

- Lapsele tugiisikuteenuse osutamise eesmärk on koostöös perega lapse ea- või võimetekohase arengu toetamine Tartu linna haridusasutustes või lapse kodus

Nõudmised kandidaadile

- Tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Võimalust töötada osalise tööajaga.

Kontakt:
Anne Laan
tugiisik1@gmail.com
5333 3110