Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
14.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Tööülesanded on aerolaserskaneerimis (LiDAR) andmete töötlus.
Kandideerimiseks palume saata avaldus ja CV hiljemalt 14. juuniks 2020 e-posti aadressil personal@maaamet.ee. Täiendav info samal aadressil, Maa-ameti kodulehel https://www.maaamet.ee/et/amet-kontakt/personaliinfo. Vaata ka Maa-ameti geoportaal.
Maa-amet on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas tegutsev riiklik valitsusasutus, mis osaleb riigi maapoliitika arendamisel ja elluviimisel, varustab ühiskonda maa kohta käiva infoga ning tagab riiklike ajakohaste ruumiandmete kättesaadavuse ja kasutuslihtsuse.

- Tööülesanded on aerolaserskaneerimis (LiDAR) andmete töötlus

Nõudmised kandidaadile

- Sobival kandidaadil on:• Erialane (geomaatika
- geoinformaatika
- tehniline) teise astme kõrgharidus (võib olla omandamisel) või rakendus-kõrgharidus ja eelnev erialane töökogemus
- • juhiluba (B kategooria)
- • teadmised informaatika
- geoinformaatika ja kaugseire alal ning kasutatavate kaugseire tehnoloogiate tundmine
- • GNSS põhitõdede ja mõõdistamise tundmine
- • hea arvutikasutusoskus
- • täpsus
- vastutustundlikkus
- süsteemsus
- rutiinitaluvus
- koostööle orienteeritus.Kasuks tuleb:• Käsureaskriptide koostamise oskus

Omalt poolt pakume

- • Huvitavat ja mitmekesist tööd kaasaegses töökeskkonnas
- • koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi
- • töökat ja sõbralikku kollektiivi, sh võimalust osaleda ühisüritustel
- • 35-kalendripäevast põhipuhkust
- • tervise- ja spordikulude osalist hüvitamist
- • haigestumise korral hüvitise maksmist juba teisest päevast.

Kontakt:
Ene Raudsepp
ene.raudsepp@maaamet.ee
6650686