Rapla maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Rapla maakond, Rapla vald, Alu alevik, Keskuse tee 4

Töö kirjeldus

Õpetaja assistent abistab õpetajat igapäevaste õppetegevuste läbiviimisel, osaleb töö planeerimisel, õppekäikudel, pidudel ja muudel ettevõtmistel. Hoiab puhtana rühmaruumid ja inventari, korrastab laste voodid. Õpetaja assistent ei pea täitma päevikut ja koostama tööplaane.
Avaldus ja cv esitada hiljemalt 05.06.2020 e-mailile kool@alulakool.edu.ee, info telefonidel 4868349, 55694827

- Õpetaja assistent abistab õpetajat igapäevaste õppetegevuste läbiviimisel, osaleb töö planeerimisel, õppekäikudel, pidudel ja muudel ettevõtmistel
- Hoiab puhtana rühmaruumid ja inventari, korrastab laste voodid
- Õpetaja assistent ei pea täitma päevikut ja koostama tööplaane

Nõudmised kandidaadile

- Aus
- koostöövalmis
- lapsi armastav
- hooliv
- empaatiline.

Omalt poolt pakume

- Meil on uued ja kaunid ruumid, õpetaja assistent ei pea tegelema toidu serveerimisega ja nõudepesuga, selleks on meil söökla.
- Haigusraha alates 2. päevast, tasuta koolitused, paindlik töökorraldus.
- Sõbralikud töökaaslased.

Kontakt:
Ülle Riisalu
kool@alulakool.edu.ee
55694827