Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 21/4

Töö kirjeldus

Majandustarkvara aktiivne müük, müügi organiseerimine ja koordineerimine.
Asume Tallinna Teaduspargis, Tehnikaülikooli ja Informaatikainstituudi naabruses; võimalik töötada ka kaugtööna.
Eetasoft tegeleb alates 1991 a. majandustarkvara tootmisega. Kahekümne aasta jooksul kasutatakse meie majandustarkvara igapäevaselt tuhandetes ettevõtetes Baltikumis ja Skandinaavias.

- Majandustarkvara aktiivne müük, müügi organiseerimine ja koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

- Tulemusele orienteeritus
- täpsus
- kohusetundlikkus
- lubadustest kinnipidamine
- pingetaluvus

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd, väljaõppevõimalust, arenguvõimalusi, tulemustasu, kaugtöö ja kodutöö võimalust, võimalust töötada õppimise kõrvalt.

Kontakt:
Andrus Moor
personal@eetasoft.ee