VR külastusjuht

OÜ BlueRay
Tartu maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
31.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vabaduse pst

Töö kirjeldus

VR külastusjuhi peamine ülesanne on uue virtuaalreaalse teenuse \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"VR Tartu 1913\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" külastuskogemuse loomine. Positiivsele külastuskogemusele aitab kaasa teenuse tutvustamine ning aktiivne müük, seadmete eest hoolitsemine.
Kandideerimiseks palun saada aadressile egle@blueray.ee oma CV ning lühike tutvustust endast ja oma eesmärkidest.
Ettevõte nõustab ja viib ellu erinevaid arendustegevusi. Oleme veendunud, et originaalne vorm ja teisest eristuv sisu tagavad kõige tõenäolisemalt edu ning seetõttu töötame välja uusi kontseptsioone, strateegiaid ja tooteid, mida sellisel kujul turul ei ole ning arendame olemasolevaid.

- VR külastusjuhi peamine ülesanne on uue virtuaalreaalse teenuse \"VR Tartu 1913\" külastuskogemuse loomine
- Positiivsele külastuskogemusele aitab kaasa teenuse tutvustamine ning aktiivne müük, seadmete eest hoolitsemine

Nõudmised kandidaadile

- Sobid meeskonda
- kui Sulle meeldib aktiivne suhtlus ja klienditeenindus
- otsid põnevaid väljakutseid ja ei pelga tehnikat
- oled valmis töötama nädalavahetustel
- Sa ei karda vastutust
- oled kiire kohaneja ning soovid kasvada ja areneda koos meiega

Omalt poolt pakume

- Omalt poolt pakume põnevat tööd uuenduslikkusele orienteeritud meeskonnas, et koos luua lahendusi, mida Eestis ja lähiriikides pole sellisel kujul tehtud. Positiivseid emotsioone ja arenemisvõimalusi.

Kontakt:
Egle Rääsk
egle@blueray.ee
53439526